Aslında söylenecek çok şey var..

Geride bıraktığımız 10 yılda ardımızda kalan başarılar gibi.. Magazin gündemini karıştıran özel haberlerimiz, dergilerimiz, yazılarımız, röportajlarımız, programlarımız gibi..

Dile kolay tam tamına 10 yıldan bahsediyoruz çünkü, ne kadar çok şey söyleyeceğimizi gelin siz düşünün.. Ama öyle yapmıyoruz ve işi tek cümleyle özetliyoruz..

10 YILLIK BİR BAŞARI VE GURUR ÖYKÜSÜ BİZİMKİSİ..

Yaptıklarımızla değil, yapacaklarımızla övünüyoruz.. Eski başarılarımızı gülümseyerek anıp, yenilere doğru yelken açıyoruz!

Ama ondan önce bir eğlence molası vereceğiz..

Hem 10.yılımızı kutlayacağız, hem de Oscar törenlerini bile çatlatan ‘Gecce Mekan Ödülleri’ törenimizi gerçekleştireceğiz..

11 Ekim’de fettan güzel Nahide’de olacağız.. Onun Rüya Adası’nda ‘rüya’ gibi bir gecce hazırladık sizler için..

Nahide’nin kıskançlık krizleri arasında gerçekleştireceğimiz GECCE.COM 10. YIL ŞÖLENİ, Nahide’nin en eğlenceli geccesi olacak; hiç kuşkunuz olmasın.. Hatta çok iddialıyız, NAHİDE’YE BUGÜNE KADAR GÖRMEDİĞİ BİR ŞÖLENİ YAŞATACAĞIZ..

Eğlence tarihinin yeniden yazılacağı bu özel geccede birbirinden ünlü sanatçılar sahne alacak, dünyaca ünlü starlar Nahide’nin sahnesinde boy gösterecek, tabii ki göz kamaştıran şovlar sergilenecek ve sunucularımız sizi çok ama çok şaşırtacak!

Büyükler oturacak, gençler ayakta coşacak; uzun sözün kısası bu gecce çok konuşulacak..

İnanılmaz sürprizlere de hazır olun..


GECCE 10. YIL ŞÖLENİDavetliler “el tanıma sistemi” ile girecekler!

Gecce, 11 Ekim’de Nahide’de de gerçekleştirilecek Gecce.com 10. yıl şöleni ve Mekan Ödülleri Ödül Töreni’nde Türkiye’yi sarsacak bir ilke imza atmanın gururunu yaşıyor..

10 yıldır bizi takip ediyorsunuz; Gecce’nin her zaman ilklerin öncüsü olduğunu bizden daha iyi bilirsiniz.. Gelişen dünyayı, ilerleyen teknolojiyi, çağa ayak uydurmanın kurallarını her zaman birinci sıradan takip ettiğimizi de..

Evet teknoloji takip etmekte zorlanılacak bir hızla ilerliyor.. Her dakika yeni bir ürün geliştiriliyor, her saniye işimiz biraz daha kolaylaşıyor.. İşte biz her zaman olduğu gibi dünyanın her neresinde olursa olsun yenilik adına yapılan ne varsa işimizin kalitesi gereği takip ediyor ve uyguluyoruz..

Ama şimdi sizler bile son bombamız karşısında şok olacaksınız; eminiz!

Şimdi sıkı durun, sizi yepyeni bir güvenlik ürünüyle tanıştıracağız.. Türkiye’de ilk kez Gecce öncülüğünde uygulanacak sistemin adı Palm Secure..

Peki nedir bu Palm Secure?

Palm Secure ‘Eliniz anahtarınız’ sloganıyla yola çıkan yepyeni bir güvenlik sisteminin adı..

Biyometrik sistemler bireyin belli biyolojik karakteristiklerini sadece o kişiye özel tek ve benzersiz bir koda dönüştürüyor.. Bu kod elektronik ortamda kaydedilir ve aktif kimlik saptamasında kayıtlar ile ilgili kişi anında karşılaştırılıyor ve sonuca varılıyor..

Kartlı ya da şifre kullanılan sistemlerin aksine biyometrik sistemlerde bireyin özelliklerinin kopyalanması ya da taklit edilmesi neredeyse imkansız..

Üstelik bu sistem sayesinde kartınızın yanınızda olmaması, şifrenizi unutmanız ya da şifrenizi bloke etmeniz, kartınızın ya da şifrenizin çalınması gibi sorunlar da tamamen ortadan kalkıyor..

Uzun lafın kısası Palm Secure sayesinde eliniz her kapıyı açıyor..

Sisteme avuç içinizi gösterdiğiniz zaman hem kapılar açılıyor, hem de şifre yerine kullanılıyor.

İşte 11 Ekim’de Nahide’de yapılacak olan “gecce mekan ödülleri” davetinde konuklar içeriye el izleriyle girecekler.

Bu olay Türkiye’de bir ilk olacak. Henüz bankaların pilot uygulama olarak kullandığı bu sistem, 11 Ekim’de ilk kez Nahide’de, ilklerin öncüsü gecce.com tarafından gerçekleştirilecek.

Her zaman teknolojiyi takip eden gecce.com, bu sistemle yeni bir çığır açacak ve gecceye davetli olan 500 kişiye çok yakın bir zaman sonra çıkacak olan gecce kredi kartlarından hediye gönderilecek.

Artık hijyen olmayan parmak izi yok, şifre yok. “El tanıma sistemi” var..

Gecce’nin öncülük ettiği bu sistem sayesinde eliniz anahtarınız olacak ve dilediğiniz her kapı size sonuna kadar açılacak..

Yaşasın gecce.com..

Yaşasın internet magazinciliği..


Nahide’de büyülü bir gecce; sahnede bir Süperstar!Bütün yıl sadece o konuşuldu ve o dinlendi.. Ve şimdi o; muhteşem performansı, büyüleyen güzelliği ve olay yaratan şarkılarıyla Gecce.com 10. yıl şöleninde..

‘Yakar, geçerim!’ dedi ve resmen Türk Pop Müziği’ni yakıp geçti.. Şarkılarıyla 2011 yılında damgasını vuran Ajda Pekkan Gecce.com 10. yıl şöleninin onur konuğu olarak sahnede!

11 Ekim’de Nahide’de gerçekleştirilecek Gecce 10. yıl şöleninde sahne alacak olan Ajda Pekkan, rüya gecce için çok özel bir repertuar ve şovlar hazırladı..

Herkes o gecceyi bekliyor, herkes o gecce orada olmak için can atıyor..

Haberleriyle, özel röportajlarıyla ve yazılarıyla Türkiye’nin magazin gündemini yaratan Gecce.com’un 10. yılında yer gök Ajda Pekkan’ın şarkılarıyla inleyecek..

Saat 20.00’da başlayacak olan Gecce şöleni Ajda Pekkan’ın sahneye çıkmasıyla tavan yapacak; sürpriz düetlerle ve şovlarla hafızalardan silinmesi güç bir gecceye imza atılacak..

İŞTE KARŞINIZDA MUHTEŞEM GECCE’NİN MUHTEŞEM SUNUCULARI!Nefesler tutuldu; geri sayım başladı..

11 Ekim geccesi yer yerinden oynayacak; Türkiye en büyük ve en görkemli eğlence şölenine tanıklık edecek..

Peki bu özel geccede neler olacak?

Gecce.com’un 10. yıl kutlama geccesini Türkiye’ye damgasını vurmuş çok özel iki isim sunacak..

İşte muhteşem geccenin muhteşem sunucuları..

O bir ekran cambazı.. O bir dahi çocuk.. Elini değdiği program reyting rekorları kırıyor, ünlü yarışmacıları ünlerine ün katıyor, ünsüz yarışmacıları da şöhretin zirvesine tırmanıyor..

Türkiye onu konuşuyor, onu izliyor.. Evet, o Acun Ilıcalı..

Ilıcalı, renkli sunumu ve esprili tavırlarıyla Gecce.com’un 10.yıl geccesini sunacak ve sahnede deyim yerindeyse bir Acun Ilıcalı fırtınası estirecek..

Gelelim ikinci sunucumuza..

O bir güzel, o bir ikoncan, o bir tarz, o bir ekranların yeni starı, o bir stil ikonu ve o bir Eda Taşpınar..

Acun Ilıcalı ve Eda Taşpınar Gecce.com’un 10. yıl kutlama geccesini ve mekan ödülleri törenini birlikte sunacaklar; tabii ki sürprizler ve şovlar eşliğinde..

İddialıyız; Nahide sahnesi hiç bu kadar havalı olmamıştı..


SAHARA’DAN MUHTEŞEM SHOW!Bugüne kadar birçok sayısız uluslararası hit parçaya imzasını atan Sahara, 11 Ekim’de Gecce.com’un 10. yıl kutlamasında sahne alacak..

YouTube’da 20 milyonun üzerinde tıklanan ve hemen hemen her kıtada, 100’den fazla ülkede albümleri 30 milyonun üzerinde satılmış olan grup, Doğu Avrupa’nın en ünlü prodüktörü Costi Ionita ve Bulgaristan güzellik kraliçesi ve en iyi Balkan kadın sanatçı ödülünü defalarca almış olan Andrea Teodorova’dan oluşuyor.

Shaggy, Mario Winans, Bob Sinclair, Geo Da Silva gibi bir çok dünya starıyla da düet yapan Sahara grubu, Gecce’nin 10. yıl kutlaması için muhteşem bir sahne şovu hazırladılar..

İddiamızı tekrar ediyoruz; 11 Ekim geccesi Nahide’de yer yerinden oynayacak..


NAHİDE NAHİDE OLALI BÖYLE GECCE GÖRMEDİ!11 Ekim’de Türkiye’de yer yerinden oynayacak. Gözler sadece GECCE.com’a çevrilecek. Nahide’nin muhteşem Drag Queen’leri sadece GECCE için muhteşem şovlar sergileyecekler..

Ne böyle şov ne böyle eğlence görülmedi. İddialıyız 12 Ekim sabahı bütün Türkiye GECCE’yi konuşacak..


GECCE 10.YIL ŞÖLENİNE SÜRPRİZLER DAMGA VURACAK!11 Ekim’de Nahide’de gerçekleştirilecek ‘Gecce Mekan Ödülleri ve Gecce.com 10. yıl şöleni’ne bu yıl sürprizler damga vuracak..

Eda Taşpınar ve Acun Ilıcalı’nın sunumuyla renklenecek gecceye Ajda Pekkan damgasını vuracak.. Dünyaca ünlü grup Sahara’nın da sahne alacağı geccede Nahide’nin muhteşem dansçıları da özel şovlar sergileyecekler..

Peki sadece bu kadar mı?

Elbette ki hayır!

Gecce.com’un öyle sürprizleri var ki, öyle isimler sahneye çıkıp performans sergileyecekler ki, şok olacaksınız..

Şarkılarıyla müzik piyasasına damga vurmuş, Türk Pop Müziği’nin en güçlü sesleri o gecce Gecce.com için sahnede olacaklar..

Çok şaşıracağınız ve gözlerinize inanamayacağınız sürprizlere hazır olun..


VE BREZİLYA SAMBAAAA!11 Ekim geccesi Nahide ‘Gecce’ diye inleyecek, tüm İstanbul Gecce’nin geccesini konuşacak..

Gecce.com 10. yıl şöleni ve Gecce Mekan Ödülleri Töreni’nin gerçekleştirileceği geccenin en hareketli anı hiç şüphesiz Brezilyalı sambacı ve davul grubunun sergileyeceği gösteri olacak.

Brezilyalı sambacı güzelin seksi dansı sizi kendinizden geçirecek, davul grubunun şovu ise sizleri coşturacak..

İddia ediyoruz, böyle bir gösteriyi daha önce hiçbir yerde izlemediniz..


GECCE'NİN KRAL VE KRALİÇESİ KİM OLACAK?GECCE.com 10. yılını Nahide Rüya Adası'nda müthiş bir parti ile kutluyor.

Bir çok sürprizin gerçekleşeceği gecceye sürpriz iki isim damga vuracak.

Yepyeni şarkılarıyla birlikte düet yapacak olan ikilinin şovları çok konuşulacak.


OSCAR GECCESİ YAĞMUR DİNLEMİYOR!Evet yarın büyük gün.. Nefesler tutuldu, artık büyülü gecceye sadece saatler var..

Gecce 10.yıl şöleni ve Gecce Mekan Ödülleri Töreni, çok bereketli geçecek; çünkü hava da bize büyük bir sürpriz yaptı ve yarın canı yağmak istedi..

Olsun, Gecce Oscarları yağmur dinler mi hiç?

Tabii ki dinlemez!

Biz gereken tüm önlemlerimizi aldık.. Nahide’ye dev bir çadır kuruluyor.. Ve eğlence, yağmura rağmen sabaha kadar kesintisiz devam edecek..


İŞTE 10. YIL ÖDÜLÜMÜZ

Türkiye’nin bir numaralı magazin portalı GECCE.com’un 10. yılına yakışacak ve şölen havasında kutlanacak 10. yıl kutlamaları ve ‘Gecce Mekan Ödülleri’ ödül töreni için hazırlıklar son sürat ilerliyor..

İstanbul’un en kaliteli mekanları Gecce Oscar ödülü almak için birbiriyle kıyasıya yarışadursun biz, Gecce Oscar’ını kucaklayacak şanslı ve kaliteli mekanlarımız için çok özel bir Gecce Oscar’ı yaptırdık..

Yaptığı işlerle kendi piyasasında bir numara olan HIREF firması tasarımcıları tarafından 10. yılımız için özel olarak hazırlanan Oscar heykelciğinin kaidesi için kumlanmış kandıra taşı kullandı ve üzerine gold renginde Gecce logosu eklendi.. Kaidenin tepesindeki pirinç üzeri altın kaplama Gecce hilali ise swarovski taşlarla süslendi..

Ve ortaya sanat eseri gibi bir ‘GECCE OSCAR’I çıktı..

Kenan Erçetingöz başkanlığındaki Gecce Gurme Kurulu tarafından seçilen mekanlar ve isimler, kalitenin şıklığını, tasarımın yaratıcılığını ve zevkin en incesini zarif bedeninde itinayla taşıyan GECCE Oscar’ını 11 Ekim’de Nahide Rüya Adası’nda gerçekleştirilecek Gecce 10. Yıl şöleninde kucaklayacaklar..

İddia ediyoruz; ışıl ışıl parlayan ve şatafatıyla göz kamaştıran Gecce 10. Yıl Özel Ödülleri’ne ilk görüşte aşık olacaksınız..1- İstanbul’un En İyi Mekanı (Büyük Ödül)

2- En İyi İşletmeci
3- En İyi Matre d’hotel
4- En Yaratıcı Şef
5- En Sevilen Aşçı
6- En İyi DJ
7- En İyi Hizmet
8- En iyi Kulüp

9- En İyi Türk Mutfağı
10- En İyi Dünya Mutfağı
11- En İyi İtalyan Mutfağı
12- En İyi Uzakdoğu mutfağı
13- En İyi Fransız mutfağı
14- En İyi Akdeniz mutfağı
15- En İyi Balık Restoranı

16- En İyi Et Restoranı
17- En İyi Kebap Restoranı
18- En İyi Fasıl Mekanı
19- En İyi Meyhane
20- En İyi Pizza
21- En İyi Yöresel Mutfak
22- En İyi Canlı Müzik Mekanı

23- En Renkli Mekan
24- En Popüler Mekan
25- En İyi Yeni Mekan
26- En İyi Çıkış Yapan Mekan
27- En İyi Cafe
28- En İyi Klasik Mekan
29- En İyi Zincir Mekan

30- En İyi Bar
31- En İyi Şarap Mönüsü
32- En Tarz Mekan
33- En İyi Şef
34- En İyi Parti Mekanı
35- En İyi Dekorasyon
36- En İyi Dans Mekanı

37- En İyi Beyoğlu Mekanı
38- En iyi Nişantaşı Mekanı
39- En İyi Yeşilköy-Florya Mekanı
40- En İyi Bağdat Caddesi Mekanı
41- En İyi Boğaz Avrupa Mekanı
42- En İyi Boğaz Anadolu Mekanı
43- En İyi Tarihi Yarımada Mekanı

44- En İyi Şehir Kulübü
45- En İyi İstanbul Oteli
46- En İyi Bodrum Oteli
47- En İyi Çeşme Oteli
48- En İyi İzmir Oteli
49- En İyi Özel lezzetler
50- En Sevilen Salaş Mekan