2007-2008 GECCE MEKAN ÖDÜLLERİ:

Kenan Erçetingöz
kenanercetingoz@gecce.com

TEŞEKKÜRLER

Muhteşem gecceyle ilgili son yazımı, en önemli yazımı yazayım da bu iş bitsin.. Seneye görüşürüz artık..

En önemli diyorum, çünkü “Teşekkür” yazısı bu..

Muhteşem geccenin gerçekleşmesinde katkısı olan herkese teşekkür ediyorum.

Yaz sıcağında tatillerini yarım bırakıp davetimize katılan tüm konuklara ve sanatçı dostlarıma teşekkürler..

İstanbul Vali Yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Danışmanı Prof. Dr. Erman Tuncer, Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail Ünal, Duran Akbulut, Faruk Bayhan, Süleyman Orakçıoğlu, Gülşen, Nilgün Belgün, Ece Vahapoğlu, Erkan Yolaç, Beyazıt Öztürk, Derya Baykal, Serhat Hacıpaşalıoğlu, Tülin Şahin, Nihat Odabaşı, Abdullah Oğuz, Cemil İpekçi, Fatih Ürek, İzzet Öz, Alişan, Demet Akalın, Ayşe Özyılmazel, Oya Germen, Ece Gürsel, Burak Kut, Zerrin Özer, Atilla Saral, Paşhan Yılmazel, Erez Eğilmez, Tuğba Ekinci , Aysun Kayacı, Oktay Kaynarca, Ayşegül Aldinç, Metin Arolat, Tan, Bora Öztoprak vs. vs. vs..

İkinci annem gibi olan sevgili Semra Özal Hanımefendiye, gecce geç de olsa bizleri onurlandıran sevgili Bülent Ersoy’a, Amerika seyahatini gecce nedeniyle erteleyen ve sahnede Hande Yener’le müthiş bir düet yapan adaşım Kenan Doğulu’ya teşekkürler.. Bazı sanatçılar gibi yalandan değil gerçek dost olduğu için teşekkürler..

5 yıldır, her sene iki eli kanda da olsa mutlaka gecceme katılan, katıldığıyla kalmayıp, her sene geldiğinde sahneye çıkıp gecceye renk katan canım arkadaşım sevgili Beyaz’a çok teşekkürler..

Kişiliğinden hiçbir zaman ödün vermeyen, başarılarına rağmen şımarmayan sevgili Acun Ilıcalı’ya teşekkürler.. Bu sene Oscar sunucusu Acun’du ve Beyaz’la birlikte sahnede muhteşemdi.

Tabii ki Hande Yener’e teşekkürler.. Hem de çok teşekkürler.. “Çok heyecanlıyım, çok güzel olacak, inanılmaz bir sahne yapacağım” deyip yapan Yener’e çok teşekkürler. Sadece o gecce için özel hazırlattığı mayo-jartiyer kostümü ve muhteşem performansı için teşekkürler.

Mr. Cole’a teşekkürler.. Yer bulamadığımız için Bodrum’dan sabahın 04.00’ünde gelip, gecceme katıldığı ve sahneye çıkıp şarkılar söylediği için teşekkürler..

Suada’ya, Ali Ünal ve ekibine teşekkürler.. Gelen konukların hepsi “biz böyle zengin bir davet görmedik” deyip durdular. Bir tek kuş sütünün eksik olduğu geccede hiç bitmeyen açık büfeler ve binbir çeşit yemekler vardı. Güler yüzlü garsonlar, bir kullanımlık kül tabaklarını bile anında temizlediler.

Yaklaşık bin kişinin geldiği davetimizde yemek ve servis organizasyonun aksamadan mükemmel bir şekilde gerçekleşmesinin tek sebebi Ali Ünal ve ekibinin başarısıdır. Teşekkürler.

Sahne ve ses-ışık sistemleri için gecce-gündüz çalışan sevgili Suat Ateşdağlı ve ekibine teşekkürler. Eline sağlık Suat, sen iyi bir adamsın..

Gecce markasının her türlü billboard ve afişlerini yapan, kırmızı halıyı döşeyen, bununla da kalmayıp İlhan Mansız ve Mesut Yar’la birlikte 2 ay hazırlanıp bizlere sahnede süper bir sürpriz yapan sevgili Hakan Kural’a teşekkürler. İlhan Mansız ve Mesut Yar’a teşekkürler..

Ve elinde bastonuyla tüm gecce hiç oturmayan sevgili Feza Fırat’a ve kızı Başak’a çok teşekkürler. Ellerinize sağlık..

Ve can dostum, arkadaşım sevgili Olcayto Ahmet Tuğsuz’a teşekkürler.. Daha önce beraber Bodrum tatiline gittik.. Herkes “oohh, ne keyif yapıyorsunuz” derken, biz Ahmet’le geccenin planlamalarını yapıyorduk. Mükemmel bir zamanlama ile su gibi akıp geçti gecce.. Her şey için teşekkürler Ahmet.. Sen bu işin uzmanısın.. Ve senle bir organizasyon şirketi kurmak istiyorum. Düşünüyorsan beni ara..

Ve.. ve.. ve… Geccenin olmasındaki en büyük etken, başıma silah dayayıp “yapacaksın” diye direten kadın, Gül’e, eşime teşekkürler.. Ben Oğlak burcu olarak bu tip olaylardan kaçarken, sürekli başımın etini yiyen ve “sen yaparsın, en güzelini yaparsın” diyerek beni motive eden, Bodrum’a tek başıma gitmeme rağmen, sadece daveti yapacağım diye sesini çıkartmayan eşime teşekkürler.. (Davet de bitti, yandık artık!!!)

1000 kişilik Suada davetinde Mezzaluna’nın fırınında haber giren gecce.com Koordinatörü Mehmet Sarışın ve editörler Dilara Pekel, Mustafa Edirnelioğlu ve Eray Akıncı’ya, gecce.com’un kesintisiz çalışmasını sağlayan Bilgi İşlem Müdürü Burak Karababa’ya, bilgisayarcımız Dursun Ayaz’a, asistanım Esra Bayındır’a, Genel Müdür Erol Türkoğlu’na, şoförlerimiz Ahmet ve Hakan’a ve yaptığı yemeklerle parmaklarımızı yediğimiz Remziye Duzla’ya teşekkürler..

Tabii ki geccenin oluşmasında en büyük katkıları olan sevgili dostlarım, sponsorlarım J&B Aydın Soysal ve Burcu Yatmazoğlu’na, sevgili ağabeyim Ay Yıldız Levent Çebi’ye, dostum Çiftkurtlar Mehmet Çelik’e, Twigy Sinan Öncel’e, Gardens of Babylon Recai Çakır’a ve Kanal 1’e teşekkürler..

gecce.com’a güç katan, bizleri hiçbir zaman yalnız bırakmayan siz sevgili okurlarımıza çok teşekkürler.. Binlerce teşekkürler..

Seneye “gecce mekan ödülleri”ni nerede yapacağımı buldum. Müthiş bir yer. Harika bir gecce olacak. Şimdiden çalışmalara başladım. Her sene biraz daha aşmak için çok çalışmamız lazım. Sizlerin karşısına yine sürprizlerle çıkmam lazım. Acayip fikirler geldi aklıma.

Mesela, geccenin şıklığını bozan ve ceket giymeyenleri kapıda ısıracak olan Amerika’dan eğitimli köpeklerden getirteceğim!!!

Sizleri seviyorum..

Yaşasın internet magazinciliği, yaşasın gecce.com…