Lou Bega, Berkay ve Beyaz, Gecce Mekan Ödülleri’nde

Misyonunun farkında olan, Türkiye’nin ilk ve tek mekan platformu olmanın haklı gururunu yaşayan Gecce Mekan Ödülleri bu yıl da değişim dalgası ile muhteşem bir gecceye imza atmaya hazırlanıyor.

25 Şubat'ta Swissotel The Bosphorus’da gerçekleşecek olan Türkiye’nin en çok konuşulan ve en kaliteli ödül töreni “Gecce Mekan Ödülleri 2019” için geri sayım başladı.

25 Şubat'ta Swissotel The Bosphorus’da gerçekleşecek olan Gecce Mekan Ödülleri, çıtayı yükseltmeye, kendisiyle yarışmaya devam ediyor. Her geçen yıl bir önceki yıla göre üzerine yeni bir şeyler ekleyerek dünya standartlarında ve dünya starlarıyla ihtişamlı bir gecceye imza atmaya hazırlanıyor.

İLK BOMBA; LOU BEGA

Tüm dünyada 300 milyondan fazla dinlenerek rekor kıran Mambo no.5 ile LOU BEGA, muhteşem şovu ile törene damga vurmak için Türkiye’ye geliyor. 25 Şubat'ta gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri'nde en özel dansçılarıyla davetlilere muhteşem bir gecce yaşatmaya hazırlanıyor.

İKİNCİ BOMBA; BERKAY

Bu özel geccede Türkiye’nin en iyi sahne şovunu yapan sanatçı Berkay da sürprizlerle sahnede olacak. 2010 yılında çıkış yaptığı “Ele İnat” albümü ile en iyi sanatçı ödülüne layık görülen Berkay, en sevilen şarkıları arasından seçtiği özel repertuvarı ile Gecce Mekan Ödülleri’ne damga vurmaya hazırlanıyor.

ÜÇÜNCÜ BOMBA; BEYAZ

Türkiye’nin en iyi mekanlarının taçlandırılacağı bu özel gecceye Beyazıt Öztürk şovları ile renk katacak. Uzun yıllardır Türkiye’nin en iyi televizyon şovcusu olmayı başaran Beyaz, Gecce Mekan Ödülleri’nde misafirlere unutulmaz bir gecce yaşatacak.

Bu görkemli geccenin sunuculuğunu ise tecrübeli sunucu Öykü Serter üstlenecek.

18 yıldır Türkiye’nin ilk ve tek Gurme Kurulu tarafından özenle seçilen mekanların ödüllendirildiği Gecce Mekan Ödülleri geccesinde, geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda Türkiye’nin en ünlü isimleriyle şaşırtacak şovlar yer alıyor.

Ve After Party Swissotel The Bosphorus’un iddialı kulübü Gabbro'da olacak. Partide ise DJ Funky “C” ile birlikte Kübalı Solanch De La Rosa sahne alacak. Eğlence sabaha kadar sürecek..SPONSORLAR

MEDYA SPONSORLARI

HİZMET SPONSORLARI