GERİ SAYIM BAŞLADI..

Gecce Yayın Grubu olarak, yeni yılın ilk bombasını patlatmaya hazırlanıyoruz. 2018 yılında 17. düzenlenecek olan Gecce Mekan Ödülleri ile sınırları zorlayacak, yapılmayanı yapacağız. İşte gecceden ilk tüyolar..

Çok konuşulacak bir gecceye hazırlanın!

Her geçen gün, attığımız adımlar ve hayata geçirdiğimiz yeniliklerimizle ülkemizin yeme-içme ve eğlence sektörüne büyük katkılar yapmaya devam ediyoruz.

16 yıldır Türkiye’de bir ilke imza atarak gerçekleştirdiğimiz ödül törenlerimize 20 Şubat 2018’de bir yenisini daha ekleyeceğiz. Türkiye’nin en prestijli otellerinden biri olan Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri 2018 ile bu yıl da sektöre damgamızı vurmaya hazırlanıyoruz!

Geccenin sunucuları güzellikleriyle büyüleyecek!

Tüm dünyayı yerinden oynatmaya hazırlanan Gecce Mekan Ödülleri’nin sunucuları ise güzellikleri ve mesleki başarılarıyla büyüleyecek! “Aşk ve Mavi” dizisindeki başarısıyla tüm gözleri üzerine çeken başarılı ve sempatik oyuncu Burcu Kıratlı ve güzelliğiyle baş döndüren başarılı manken Özge Ulusoy geccenin sunuculuğunu yapacak.


Gecce Mekan Ödülleri uluslararası platformda!

17. yılında Gecce Mekan Ödülleri, bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. İlk kez uluslararası platformda boy gösterecek olan ödül törenimiz dev bir organizasyon ve müthiş bir lezzet şöleni sergileyecek. Sadece Türkiye değil, tüm dünya bu gecceyi konuşacak! Her yaptığımız işte olduğu gibi, Gecce Mekan Ödülleri’nde de ülkemizin ayrıcalıklarını tüm dünya ile tanıştıracağız. Yeme – içme, eğlence ve özellikle gastronomi alanında uluslararası birçok ödülün de verileceği gecce, dünyanın dört bir yanından gelen şefleri, mekan sahiplerini, işletmecileri ve sektörün duayenlerini buluşturacak.

Türk ve dünya basınının gözü, şimdiden 20 Şubat tarihinde 17. düzenlenecek olan Gecce Mekan Ödülleri’ne çevrilmiş durumda!

Dünyaya açılırken Anadolu’yu da unutmadık!

Tüm dünyadan eşsiz başarılar elde etmiş isimlerin ülkemize konuk olacağı Gecce Mekan Ödülleri’ne, ülkemizden de göz kamaştıran bir yenilik katmayı tabii ki unutmadık! Gecce Mekan Ödülleri 2018’de aynı zamanda Anadolu’dan da ödüle layık görülen mekanlar ön plana çıkacak.

Görsel bir şölene hazırlanın!

Hem eğlencesi hem de lezzetleriyle tam anlamıyla bir şölen yaşanacak! Hilton İstanbul Bomonti Hotel’in deneyimli şefleri Gecce Mekan Ödülleri için özel olarak hazırladıkları menü ile damaklarda iz bırakacaklar. Geccenin konukları, tüm dünyayı kıskandıracak lezzet yorumları ile ağırlanacaklar.

Zeynep Özyılmazel’in keyifli canlı müzik performansı ile başlayacak olan gecce, her sene olduğu gibi eğlenceyi de doruklarda yaşatacak!


Geccede aynı zamanda, Türkiye’nin dünya müzik piyasasındaki temsilcisi Serhat sahnede olacak. Paris’ten gelecek olan dünyaca ünlü 22 dansçı eşliğinde misafirler tadına doyamayacakları bir şova tanık olacaklar!


Gecce Mekan Ödülleri’nde dünya prömiyeri!

Gecce Mekan Ödülleri görsel şöleniyle de bir ilke imza atmaya hazırlanıyor. Serhat ve Amerikalı efsane sanatçı Martha Wash’ın, Paris’ten gelecek olan 22 dansçı eşliğindeki ortak şovlarının dünya prömiyeri "Chocolate Tour" da ödül törenimiz ile birlikte İstanbul’da gerçekleşecek!


Başından sonuna kadar, her anı ile eğlenceyi yaşatacak olan geccede, ödül töreninin ardından da eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam edecek! Gecce Mekan Ödülleri’nde, ödüller sahipleriyle buluştuktan sonra başlayacak After Party de ise DJ kabininde Türkiye’nin en başarılı ismi DJ Funky ‘C’ iş başında olacak ve konuklara unutamayacakları bir eğlence yaşatacak!


Ayrıcalıklarla dolu bir ödül töreni!

Tüm Türkiye ve tüm dünyada merakla beklenen gecceye, sadece “Gecce Black” kart sahipleri seçkin konuklar katılabilecek.


Ödüllü tasarımcılar da iş başında!

Gecce Mekan Ödülleri 2018’de kazananlara verilecek olan ödüller ise ödüllü ünlü tasarımcı Aziz Sarıyer tarafından tasarlanıyor.


Tüm ayrıntıları özenle hazırlanıyor!

En küçük ayrıntıları bile büyük bir özenle hazırlanan Gecce Mekan Ödülleri 2018 için geri sayım başladı!

Serhat & Martha Wash – I Didn’t Know

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Martha Wash –It’s Raining Men

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

Martha Wash –Gonna Make You Sweat (Everybody Dance Now)

VİDEO İÇİN TIKLAYIN

SILVER SPONSORLAR

WHITE SPONSORLAR

MEDYA SPONSORLARI

HİZMET SPONSORLARI